''GİRESUN VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET''


22.08.2017 15:47:46     785
''GİRESUN VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET''

              Giresun’a atandıktan sonra ilçe gezilerini sürdüren Giresun Valisi Harun SARIFAKIOĞULLARI, son olarak Eynesil ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
              Kaymakam Yılmaz Kurt ve ilçe protokolü tarafından karşılanan SARIFAKIOĞULLARI, Kaymakamlık Makamında, Kaymakam Yılmaz KURT’ tan ilçe hakkında kısa bir brifing aldı.
               Vali SARIFAKIOĞULLARI, ilçe merkezinde esnaf gezisinden sonra Şehit Bekir Kelleci’nin ailesini ve şehidin kabrini de ziyaret ederek dua etti.
Şehit Bekir Kelleci’nin Babası Ali Kelleci ile bir süre sohbet eden Giresun Valisi Harun SARIFAKIOĞULLARI buradaki çay bahçesini ve yeşil çayları da yakından görme fırsatı buldu. İlk defa çay bahçesini yakından gördüğünü belirten Giresun Valisi Harun SARIFAKIOĞULLARI, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU ve şehit babası Ali KELLECİ ile çay ile ilgili sohbette bulundu.
               İlçede yapımı devam eden Eynesil Devlet Hastanesi ve Topallı Deresi üzerindeki köprü inşaatında da incelemelerde bulunan Vali SARIFAKIOĞULLARI yapımcı firma yetkililerinden inşaat hakkında bilgi aldı.
               Son olarak Eynesil Yeşil Camii’ de gezen Vali SARIFAKIOĞULLARI Cami Yaptırma Derneği yetkililerinden Ramazan OKUR tarafından cami ile ilgili bilgiler verildi. Vali SARIFAKIOĞULLARI ’nın Eynesil ziyaretinde, Kaymakam Yılmaz KURT, Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU ve diğer protokol üyeleri hazır bulundu.

İletişim

  • Trabzon Giresun yolu üzeri
    Eynesil / GİRESUN
  • (O454) 581 30 01
  • (0454) 581 25 35 - (O454) 581 30 75
  • eynesilbel@hotmail.com